משכנתא למסורבים

משכנתא למסורבים

חוק נתוני אשראי שנכנס לתוקף ב 4/2019 שינה את מדיניות האשראי הבנקאית וגרם למחנק אשראי לא קטן בקרב האוכלוסייה.
התוצאה הינה כי כל מי שדרוג האשראי שלו נפגע מצא את עצמו חסר יכולת לקבל מימון לרכישת דירה למשך שנים ארוכות ( לעיתים גם לאחר שהסדיר את הבעיות ) .
מתוך אמונה כי לכל אדם מגיע הזכות הבסיסיסת לרכישת דירה מצאנו לנכון להקים מחלקה יעודית למסורבי משכנתאות על מנת לעזור לכם להגשים את החלום .

למרות היותם גופים נוקשים ובירוקרטיים מאוד, הבנקים הם מקור האשראי הנפוץ ביותר למשקי בית ולעסקים בישראל. הבנקים ישמחו להעמיד לרשותכם אשראי עד חצי המלכות, אלא אם כן סומנתם על ידם כלקוחות בסיכון גבוה:
• מיציתם את כל מסגרות האשראי באמצעות הלוואות מסחריות, כרטיסי אשראי ועו"ש.
• ההכנסות שלכם אינן עומדות ביחס ההחזר הנדרש לצורך מתן הלוואה.
• קיימת משכנתא על הנכס שבבעלותכם.
• דירוג האשראי שלכם נמוך, כתוצאה מהחזרי צ'קים או התנהלות כלכלית לא נכונה.
• החשבון שלכם מוגבל עקב תהליכי חדלות פירעון או תיקי הוצאה לפועל.

מה בעצם הפתרון – פתרון אמיתי למסורבי אשראי ולמסורבי משכנתאות
משכנתא לאחר סירוב בבנק – הבנק סירב לאשר משכנתא? לא נורא.

אנו מתמחים בהשגת משכנתאות לאחר שהבנק סירב. כל מה שצריך זה פגישה קצרה שבה נבין את העניין ואת הבעיות ונצא לדרך, להשיג לכם אישור משכנתא. אנחנו נעשה את כל הדברים הדרושים כדי להשיג לכם אישור .
משכנתא לאחר הפטר – משכנתא לאחר פשיטת רגל היא אחד הדברים המורכבים יותר שקיימים במערכת הבנקאית. אנו מלווים פושטי רגל לשעבר לקבלת משכנתא אחרי הפטר. דברו איתנו ונשמח מאוד להיות האנשים שיוצאים להשיג לכם אישור משכנתא .
משכנתא לסגירת הלוואות – צריכים סכום גדול של כסף כדי לכסות את ההלוואות הקיימות בעובר ושב? אנחנו נשיג לכם משכנתא לכיסוי הלוואות בריבית מעולה ולטווח ארוך, במקום הלוואות מאוד יקרות.

אנחנו נאסוף מכם את כל המסמכים הנדרשים ונפנה לכל הגופים הרלוונטיים כדי לקבל הצעה עבור משכנתא לסגירת הלוואות. רק כאשר נגיע להצעה הטובה ביותר- נזמין אתכם להגיע כדי לחתום על המסמכים.

אנחנו ממש כאן !

מלאו את הפרטים מטה ונחזור אליכם !

דילוג לתוכן