דוחות תקציב ובקרה

דוח תקציב ובקרה

עסקים קטנים עד בינוניים הינם בעלי היקף אשראי נמוך יחסית וככאלו הם חווים קושי גדול יותר להתאושש ממצב בו יש חוסר בתזרים מזומנים.

אחת הדרכים העיקריות למנוע מצב של מחסור בתזרים מזומנים הינה ניהול שיטתי ומקצועי באמצעות מערכת תקציב מחיר ובקרה מותאמת לעסק ,לבעלים ולמנהלים אותו.

מערכת תקצוב ובקרה מאפשרת מעקב שיטתי באופן שוטף על מנת לאתר את המגמות שעולות מהדוחות הכספיים באופן מיידי עם ניתוחם ומאפשרת נקיטת אמצעים לחיוב או לשלילה בהתאם לניתוח כבר בשלבים הראשונים.

מערכת תקציב ובקרה מאפשרת ניתוח ואבחון של המצב הכלכלי של העסק , מאפשרת תכנון מוקדם גם לעסק קטן, מספקת אינפורמציה עתידית על הצורך במזומנים ותכין אותנו לגיוס הכסף בזמן או לחלופין תמנע את גיוסו שלא לצורך.

בעלי העסק עסוקים רוב הזמן בפעילות העסקית ולא רואים תמיד את התמונה הכוללת ואת ההשלכות שיינבעו מתוך החלטותיהם באופן שוטף על תחומי הייצור ,שיווק, מימון , מערכות כח אדם ועל התוצאות העסקיות בסוף התהליך.

הקמת מערכת כזו משלבת בתוכה מומחיות בכל התחומים שהוזכרו לעיל ואנו בחברת חנן עמוס מתמחים בבניית מערכת של דוחות תקציב ובקרה לניהול שוטף של העסק ומספקים תשקיף ניהולי בזמן אמת על מנת לקבל את ההחלטות הניהוליות הטובות ביותר לרבות:

  • תוכנית עבודה תקציבית שנתית.
  • תוכנית השקעות שנתית.
  • דוח רווח והפסד רבעוני / חודשי.
  • דוח התאמה actual – forecast – expected
אנחנו ממש כאן !

מלאו את הפרטים מטה ונחזור אליכם !

דילוג לתוכן