תוכנית עסקית

תוכנית עסקית

כאשר אנו מעוניינים לקבל עובד לעבודה עלינו לקבל ממנו קורות חיים ולאחר מכן לזמן אותו לראיון עבודה בכדי להבין מי עומד מולנו והאם הוא מתאים לצרכים שלנו.

בדומה לכך בבואנו לגייס כספים מהבנקים או מהקרנות השונות – עלינו להציג את עצמנו בצורה של תכנית עסקית על מנת לספק את המידע הרלוונטי לגורמי המימון בצורה הטובה ביותר וזאת בכדי להשיג בסופו של תהליך את מבוקשנו.

בדומה לקורות חיים דלים מידי או כאלו שלא מנוסחים בצורה טובה או לחלופין הגעה מרושלת לראיון שיכולים לגרום לנו לא לקבל את העובד , כך תכנית עסקית לא מקצועית תגרום לנו לא לקבל את המימון הנדרש.

למעשה התכנית העסקית היא "כרטיס הביקור" של העסק לגורמים הממנים וככזו עליה להיות מקצועית ומוצגת היטב בצורה כזו בה היא מפרטת את ייעדנו העסקיים והכלכליים ומראה את הרצינות וההתמחות שלנו בתחום בו אנו עוסקים או מבקשים לעסוק וזאת בכדי להשיג את המימון הגבוה ביותר והמהיר ביותר בכדי שנתחיל או נשפר את ייעדנו העסקיים.

אנו בחברת "חנן עמוס-יעוץ כלכלי פיננסי" בעלי הידע המקצועי ביותר בתחום ונבנה עבורך תכנית עסקית מפורטת ומתאימה עבורך שתעזור לך לקבל את המימון המבוקש על מנת להפעיל את העסק או להרחיב את הפעילות הקיימת .

אנחנו ממש כאן !

מלאו את הפרטים מטה ונחזור אליכם !

דילוג לתוכן